Warsztaty podsumowujące Projekt AIS

Szanowni Państwo,
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty podsumowujące Projekt pn. Prace rozwojowe oraz testy w warunkach rzeczywistych autonomicznego i inteligentnego sterownika (AIS). Strona o Projekcie AIS
Na warsztatach zdobędą Państwo wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności wykorzystania rezultatów projektu AIS dotyczące:
  • Centrum Monitorowania
  • infrastruktury autonomicznego i inteligentnego sterownika
  • monitorowania innych aspektów środowiskowych (warunków pogodowych, natężenia ruchu samochodowego i pieszego, poziomu hałasu, zanieczyszczeń atmosferycznych itp.)
Warsztaty odbędą się w siedzibie Instytutu Nauki i Techniki Stipendium przy ul. Pabianickiej 159/161 w Łodzi w dniach 04-06.11.2020 r.
Z uwagi na obostrzenia sanitarne warsztaty prowadzone są w grupach maksymalnie trzyosobowych. Obowiązkowe są zapisy. Zgłoszeń można dokonywać mailowo na adres: info@stipendium.pl
Podsumowaniem warsztatów będzie konferencja naukowo-techniczna. W zależności od bieżącej sytuacji epidemicznej, będzie ona prowadzona in situ lub online. O szczegółach poinformujemy zainteresowane osoby.